Kit transceivere optice SFP 1.25G, ExtraLink YT-OC24-20

185 Lei
YT-OC24-20
+
Suna-ma!

Kit transceivere optice SFP 1.25G, ExtraLink YT-OC24-20

ExtraLink ExtraLink YT-OC24-20 este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot functiona pe distanta de pana la 20km.

  • Rata de transfer: 1.25 Gbps
  • Lungime de unda: 1310 / 1550 nm
  • Tip: single-mode
  • Conector: LC
  • Distanta: pana la 20km
Disponibilitate:
3-5 zile

Nici o postare găsită

Posteaza recenzie