Kit transceivere optice SFP 1.25G, ExtraLink YT-OC24-03A/03B SC

127 Lei
YT-OC24-03A/03B SC
+
Suna-ma!

Kit transceivere optice SFP 1.25G, ExtraLink YT-OC24-03A/03B SC

ExtraLink YT-OC24-03A/03B SC este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot functiona pe distante de pana la 3km.

  • Rata de transfer: 1.25 Gbps;
  • Lungime de unda: 1310 / 1550 nm;
  • Tip: single-mode;
  • Conector: SC;
  • Distanta: pana la 3km.
Disponibilitate:
3-5 zile

Nici o postare găsită

Posteaza recenzie

Fisa tehnica ExtraLink YT-OC24-03A 03B SC (Fisa_tehnica_ExtraLink_YT-OC24-03A_03B_SC.pdf, 510 Kb) [Download]