Invertor Huawei SUN2000L-4KTL-L1, 4kw, on-grid, monofazat
Scrie o recenzie
ASISTENTA COMERCIALA
⧁ L-V: 09-17
Call Center 0348880021
SUN2000L-4KTL-L1
Invertoarele Huawei Sun2000 vin cu o garantie de 10 ani.
Specificatii tehnice SUN2000L-4KTL-L1:
Greutate 12.3 kg
Dimensiuni 36.5 × 36.5 × 14.0 cm
Categorie Putere invertor
3-5 kW
Putere invertor
4.0 kW
Randament maxim invertor
98.4 %
TIp de unda invertor
unda sinusoidala pura
Faza invertor
Monofazat
Numar de MPPT
2
Tensiune de lucru MPPT
90-560 V
Curent de intrare Max.
12.5 A
Tensiune de intrare Max.:
600 V
Putere nominală de ieșire
4000 W
Curent de iesire Max.
20.0 A
Distorsiune armonica totala
≤ 3 %
Număr de intrări DC
2
Tensiune nominala de intrare
360 V